ANNEYLE Eğlenceli Anlar, Kalıcı Hatıralar İçin

19.04.2016

Annenizle çektirdiğiniz fotoğrafları en son ne zaman karta bastırdınız? Ya da annenizle birlikte son fotoğrafınızı ne zaman çektirdiniz? Çekilen pek çok fotoğrafın dijital ortamlarda unutulduğu günümüzde çekilen kareleri karta basılı olarak sunan Instax Mini 8 fotoğraf makinesi, diğer özel günlerde olduğu gibi Anneler Günü’nde kurtarıcınız olacak.

 

Birbirinden canlı renkleri, aksesuarları, farklı tasarımı ve en eğlenceli haliyle Instax Mini 8, annenize fotoğraf çektirmeyi ve çekmeyi sevdirecek. Çekilen fotoğrafı saniyeler içinde karta basılı olarak veren Instax Mini 8, o anların gelecek kuşaklara aktarılmasına imkan sağlıyor. Fotoğraf kartının kenarlarına yazacağınız özel notlar da duygularınızı ifade etmede ayrıcalık yaratacak.

 

Anneniz için klasik hediyelerin dışında fark yaratmanıza imkan veren Instax Mini 8, sadece 307 gram ağırlığında. Sabit flaşı, 62 x 46 mm fotoğraf kart boyutu ve manuel ayarları sayesinde fotoğraf çekmeyi pratik hale getiren Instax Mini 8, zengin renk seçenekleriyle her zevke uygun alternatifler de sunuyor.

 

 “Anneler Günü”nde hediye arama sıkıntısına son veren Instax Mini 8, Fujifilm bayileri ve Instax satış noktalarının yanı sıra www.fujifilmshop.com adresinden temin edilebilir.

Bu haber 1555 kez görüntülendi.