Yılbaşı hediyeniz sıra dışı olsun ! FUJIFILM X-T10 İLE GÖZ KAMAŞTIRIN!

31.12.2015

Yılbaşı hediyeniz sıra dışı olsun

 

FUJIFILM X-T10 İLE GÖZ KAMAŞTIRIN!

 

Fujifilm X serisi fotoğraf makinelerinin son üyesi olan Fujifilm X-T10 ile yılbaşı hediyeniz gerçek bir sürprize dönüşür. X-T10 ile sadece bir fotoğraf makinesi değil, yaşanan özel anlara tanıklık eden bir yol arkadaşı hediye edersiniz. Fotoğraf tutkunları bilirler: Retro tasarımı üstün teknolojiyle birleştiren Fujifilm X-T10; seyahatlerde, partilerde, yıl dönümlerinde vazgeçilmez bir dost gibi yerini alır.

 

 

Yüksek başarımlı bir fotoğraf işlem motoru ve Fujinon objektifler ile birleştiğinde mükemmel bir çözünürlük ve olağanüstü bir fotoğraf niteliği sunan Fujifilm X-T10’da hareketli objeler için gelişmiş otomatik netlik modu bulunur. Bu sayede koşup oynayan çocuklar, hayvanlar gibi hareketli kareler kolayca fotoğraflanır. Yüksek keskinlikte görüntü sunan gerçek zamanlı bir vizör kullanan Fujifilm X-T10, wi-fi üzerinden kontrol edilerek, anında fotoğraf paylaşımlarına imkan verir. Fujinon’un zengin lens seçenekleriyle yaratıcılığı cesaretlendiren Fujifilm X-T10, siyah ve gümüş rengin mükemmel uyumu ile retro keyfini de yaşatır.

 

Fujifilm X-T10, hafif ve kompakt bir gövdede üstün özellikler taşır. Gerek profesyonellerin, gerekse amatörlerin tercihi olan X-T10, yılbaşı hediyeleri arasında fark yaratır. Amerika’daki fiyat avantajlarıyla ve 3 yıl garantili olarak Türkiye’de  Kasım ve Aralık ayına özel XC16-50mm F3.5-5.6 OIS Lens ile 1.999 TL’ye satılan Fujifilm X-T10’u Fujifilm Shop’lardan ve www.fujifilmshop.com adresi üzerinden temin edilebilirsiniz.