YENİ YILA GİRERKEN SİZ SADECE SELFIE POZUNUZU VERİN, GERİSİNİ YENİ INSTAX MINI 70’E BIRAKIN!

04.12.2015

04.12.2015

 

YENİ YILA GİRERKEN SİZ SADECE SELFIE POZUNUZU VERİN,

GERİSİNİ YENİ INSTAX MINI 70’E BIRAKIN!

 

Fujifilm’in özel günleri unutulmaz kılan ve çekilen fotoğrafı saniyeler içinde karta basılı olarak sunan instax ailesine yeni bir üye dahil oldu. Pek çok yeniliği bünyesinde barındıran instax Mini 70, yeni yılın en farklı ve en renkli hediyesi olmaya aday.

 

Kompakt tasarımı, 281 gram ağırlığı ve kolay taşınabilir yapısına ek olarak fotoğraf çekmeyi çok daha eğlenceli kılan instax Mini 70, sarı, mavi ve beyaz renkleriyle dikkat çekiyor. Yüksek performanslı flaşı, tripod kaidesi, manzara ve makro modları farklı çekim ortamlarında en ideal sonuçları veriyor.

 

SELFIE KİPİ

Fotoğraf çekimlerinde son zamanların en gözde pozu olan “Selfie”, instax Mini 70’te de öne çıkıyor.  “Selfie kipi” sayesinde en doğru ışık ve mesafe ayarları seçilebilirken objektif yanındaki ayna sayesinde selfie çekmeden önce görüntünün fotoğraf karesine nasıl sığdığını görebiliyorsunuz.

 

YENİ YILIN FARKLI HEDİYESİ

Partilerde, düğünlerde, doğum günlerinde kısacası yaşamın her alanında yer alan değerli anıları anında ölümsüzleştiren ve paylaşılmasına imkan veren instax Mini 70, yeni yılda sevdiklerine farklı bir hediye arayanların da kurtarıcısı olacak. Yılbaşı partisinde kalıcı hatıralar bırakmak isteyenler yeni instax Mini 70’i Fujifilm’in resmi internet satış mağazası www.fujifilmshop.com’dan ve diğer satış noktalarından temin edebilirsiniz. 469 TL satış fiyatı bulunan instax Mini 70 satış noktaları için www.instax.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.