FUJIFILM SHOWROOM ATAĞINA DEVAM EDİYOR. 5. SHOWROOM ANKARA’YA

21.08.2015

“FUJIFILM SHOP” ADI ALTINDA 5. SHOWROOM’UNU ANKARA’DA AÇAN FUJIFILM, 1.000’DEN FAZLA ÜRÜNÜ AMERİKA’DAKİ FİYATLARIYLA SATIŞA SUNARKEN, FOTOĞRAF TUTKUNLARINI DA ATÖLYELERİNDE AĞIRLIYOR…
Fujifilm, Türkiye’deki büyüme stratejisini kendi satış kanallarıyla da sürdürmeye devam ediyor. İstanbul Bağcılar, Kadıköy, Sirkeci ve İzmir Showroom’larından sonra 5. Fujifilm Shop’u Ankara’da açan Fujifilm, fotoğraf severlerin tüm ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor.
Fujifilm,  profesyonel ve amatör kollarda fotoğrafçılığa verdiği önemi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürdürüyor. Fujifilm, online satış kanalı www.fujifilmshop.com’un yanı sıra kendi satış kanallarını da açmaya devam ediyor. Fujifilm Shop adı altında tüketiciye direkt olarak ulaşan Fujifilm, fotoğraf makineleri, objektifler ve aksesuarlardan oluşan 1000’den fazla  ürünü şimdi Ankaralılar ile buluşturuyor. Ankara Çankaya’da açılan 5. Showroom’da, diğerlerinde olduğu gibi tüm ürünler piyasa fiyatlarına göre çok daha cazip olan Amerika’daki satış fiyatlarıyla sunuluyor.
Konusunda uzman satış ve teknik ekibin görev aldığı Ankara Showroom’da, her hafta Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz fotoğraf atölyesi etkinlikleri düzenlenirken, eğitim salonu ve stüdyoda, profesyonel ve amatörlerin buluşacağı eğitim, seminer ve atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Ayrıca, fotoğraf tutkunlarının bir araya gelerek sohbet edebilecekleri cafe alanı da önemli buluşma noktalarından biri olacak.
1934 yılında fotoğraf filmi üreterek sektöre giren Fujifilm, günümüzde dünyanın en büyük fotoğrafçılık ve görüntüleme cihazlarının üreticisi oldu. Fujifilm Türkiye de, fotoğraf kültürünün gelişmesi ve fotoğraf tutkunlarının yeni teknolojilere daha rahat ulaşabilmesi için kurduğu Fujifilm Shop’larda ekipman ve aksesuar satışının yanı sıra fotoğraf kültürünün ve hobisinin gelişmesi adına farklı aktivite ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Online satış kanalı www.fujifilmshop.com’la mağazalarında sunduğu tüm cazip satış imkanlarını Türkiye’nin her yerine ulaştıran Fujifilm, açmayı planladığı yeni showroom’larla Anadolu’nun dört bir yanındaki fotoğraf severlere aracısız olarak ulaşmayı planlıyor. 


Adres: Tunalı Hilmi Cad. Bardacık Sokak No:41/2 Çankaya İstanbul Tel: 0312 417 8973
E-mail: ankara@fujifilmshop.com

Bu haber 1808 kez görüntülendi.